Strona używa plików cookies więcej

Pomagamy! / Studenci / Wydarzenia

#niebieskiUWr – wybraliśmy i nagrodzimy wasze zdjęcia

2 kwietnia z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu pomalowaliśmy media społecznościowe na niebiesko! Poprosiliśmy Was o wzięcie udziału w naszej akcji #niebieskiUWr – zadanie było łatwe – wystarczyło ubrać coś niebieskiego, zrobić sobie zdjęcie albo film i wrzucić na swój instagram albo na facebooka z hashtagiem #niebieskiUWr. Bardzo Wam dziękujemy za waszą aktywność! Do akcji włączyli się też nasz pan rektor oraz prorektorzy, pan rzecznik ds. równego traktowania i przeciwdziałania dyskryminacji oraz pełnomocniczka rektora ds. bezpieczeństwa studentów. Jesteście wielcy! Razem udało nam się zwrócić uwagę użytkowników mediów społecznościowych, że żyją w naszym otoczeniu osoby ze spektrum autyzmu czy aspergerem.

Dzisiaj rozstrzygnięcie naszej zabawy! Wybraliśmy pięcioro autorów zdjęć i filmów, których postanowiliśmy nagrodzić naszymi niebieskimi bidonami na wodę z logo UWr! W galerii sprawdzicie, kto został nagrodzony!

Laureatów zapraszamy po odbiór nagród do Działu ds. Komunikacji UWr – gmach główny przy placu Uniwersyteckim 1, pierwsze piętro, pokój 134.

Serdecznie gratulujemy!

Dodane przez: Agata Sałamaj

6 kw. 2021

ostatnia modyfikacja: 9 kw. 2021