Strona używa plików cookies więcej

Pomagamy!

Pomoc dla małego Maksa

Dr Aleksandra Pawlak jest adiunktem w Zakładzie Mikrobiologii UWr, jej mąż, Maurycy Pawlak jest również absolwentem UWr. Ich Synek ma wrodzoną wadę serca – stenozę aortalną. Rodzice proszą o pomoc w leczeniu chłopca:

„Maks w niekreślonej przyszłości będzie musiał przejść minimum 2 zabiegi, w tym operację rekonstrukcji lub plastyki zastawki aortalnej planowaną w wiodącym ośrodku w USA – Boston Children’s Hospital. O wadzie serca Maksa dowiedzieliśmy się w połowie ciąży. Od tamtej pory toczymy walkę o życie i zdrowie naszego Dziecka. Wiąże się to z licznymi konsultacjami, leczeniem, ale także zapobieganiem infekcjom, które przy stenozie aortalnej mogą prowadzić do zagrażającego życiu zapalenia wsierdzia. Chcemy zabezpieczyć przyszłość naszego Syna, dlatego oprócz aktualnych potrzeb finansowych związanych z leczeniem i profilaktyką, zbieramy na kosztowną operację w USA. Pokładamy także nadzieje w szybkich postępach nauki i śledzimy najnowsze badania, które wskazują, iż za kilka lat być może dostępna będzie biologiczna zastawka serca, wytwarzana w oparciu o komórki macierzyste. Nie wiemy, kiedy nadejdzie moment operacji, wiemy jedno – że nadejdzie. Dlatego prosimy o wsparcie naszej zbiórki.

Nie musisz nic wpłacać, wystarczy, że przed kolejnymi zakupami internetowymi zrobisz jedno dodatkowe kliknięcie

Instrukcja:
1. Klikamy link https://pomagaj.sercedziecka.org.pl/podopieczni/264
2. Z listy na dole wybieramy interesujący nas sklep (lista zawiera 250 sklepów)
3. Czekamy na przekierowanie do sklepu
4. Kupujemy zaplanowane produkty
5. Do skarbonki Maksa w Fundacji Serce Dziecka leci kasa (przekazuje ją sklep – Wy nic nie dopłacacie)
6. Czujecie naszą wdzięczność

Ważne! W przypadku zakupów na Allegro, Aliexpress, Douglas, CCC, Deichmann, czy innych sklepach, do których macie zainstalowane aplikacje, musicie jednak dokonać zakupów przez stronę, a nie aplikację.

Można także przekazać 1% podatku na subkonto Maksa podczas corocznego rozliczenia z urzędem skarbowym. Wypełniając PIT wpisz: KRS 0000 2 666 44, w polu informacje dodatkowe: ZC 8314 Maksymilian Pawlak

Wszystkie środki wpływają na subkonto Maksa w Fundacji Serce Dziecka i są skrupulatnie rozliczane w oparciu o przedstawione przez nas faktury”.

Maksymilian Pawlak

Dodane przez: Agata Kreska

18 lis 2020

ostatnia modyfikacja: 18 lis 2020