Strona używa plików cookies więcej

Stanowiska badawcze

Stanowiska badawcze

Emilia Reizer

Adiunkt (post-doc) w Zakładzie Fizyki Neutrin w Instytucie Fizyki Teoretycznej na Wydziale Fizyki i Astronomii

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta (post-doc) w Zakładzie Fizyki Neutrin w Instytucie Fizyki Teoretycznej na Wydziale Fizyki i Astronomii. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 5 września 2022 r.

Emilia Reizer

Adiunkt (post-doc) w Zakładzie Fizyki Neutrin w Instytucie Fizyki Teoretycznej na Wydziale Fizyki i Astronomii

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta (post-doc) w Zakładzie Fizyki Neutrin w Instytucie Fizyki Teoretycznej na Wydziale Fizyki i Astronomii. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 5 września 2022 r.

Agnieszka Wasilewska

Asystent (post-doc) na Wydziale Chemii

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko asystenta (post-doc) na Wydziale Chemii. Zgłoszenia będą przyjmowane do 28 sierpnia 2022 r.

Anna Hyla

Adiunkt typu post-doc w projekcie SONATA BIS w Centrum Badań Korpusowych i Eksperymentalnych nad Językami Słowiańskimi „Slavicus” na Wydziale Filologicznym

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta typu post-doc w projekcie SONATA BIS w Centrum Badań Korpusowych i Eksperymentalnych nad Językami Słowiańskimi „Slavicus” na Wydziale Filologicznym. Zgłoszenia będą przyjmowane do 11 sierpnia 2022 r.

Emilia Reizer

Adiunkt w Inkubatorze Doskonałości Naukowej w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w Inkubatorze Doskonałości Naukowej w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 31 sierpnia 2022.

Emilia Reizer

Adiunkt w Inkubatorze Doskonałości Naukowej w ramach programu NCN OPUS 21 na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w Inkubatorze Doskonałości Naukowej w ramach programu NCN OPUS 21 na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 31 sierpnia 2022.

Katarzyna Bubula

Adiunkt (post-doc) w Centrum Badań nad Światem Antycznym na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych

Konkurs na stanowisko adiunkta (post-doc) w Centrum Badań nad Światem Antycznym na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych. Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta (post-doc) w Centrum Badań nad Światem Antycznym na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 30 września 2022 r.

Agnieszka Wikło

Asystent w Inkubatorze Doskonałości Naukowej – Centrum Meta-Badań na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w Inkubatorze Doskonałości Naukowej - Centrum Meta-Badań na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 31 lipca 2022.

Agnieszka Wikło

Adiunkt (post-doc) w Zakładzie Geografii Społeczno-Ekonomicznej

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta (post-doc) w Zakładzie Geografii Społeczno-Ekonomicznej na Wydziale Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 15 lipca 2022 r.

Anna Hyla

Adiunkt (post-doc) w Zakładzie Teorii Grawitacji i Oddziaływań Fundamentalnych Instytutu Fizyki Teoretycznej na Wydziale Fizyki i Astronomii

Konkurs na adiunkta (post-doc) w Zakładzie Teorii Grawitacji i Oddziaływań Fundamentalnych, Instytut Fizyki Teoretycznej, Wydział Fizyki i Astronomii w ramach projektu badawczego OPUS-19. Zgłoszenia będą przyjmowane do 23 czerwca 2022 r.

Anna Hyla

Adiunkt (stażysta post-doc) w Zespole Organicznej Chemii Supramolekularnej

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta (stażysta post-doc) w Zespole Organicznej Chemii Supramolekularnej na Wydziale Chemii. Zgłoszenia będą przyjmowane do 19 czerwca 2022 r.

Anna Hyla

Adiunkt 2 (post-doc) w Zakładzie Fizyki Neutrin w Instytucie Fizyki Teoretycznej na Wydziale Fizyki i Astronomii

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta (post-doc) w Zakładzie Fizyki Neutrin w Instytucie Fizyki Teoretycznej na Wydziale Fizyki i Astronomii. Zgłoszenia będą przyjmowane do 27 czerwca 2022 r.

Anna Hyla

Adiunkt 1 (post-doc) w Zakładzie Fizyki Neutrin w Instytucie Fizyki Teoretycznej na Wydziale Fizyki i Astronomii

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta 1 (post-doc) w Zakładzie Fizyki Neutrin w Instytucie Fizyki Teoretycznej na Wydziale Fizyki i Astronomii. Zgłoszenia będą przyjmowane do 27 czerwca 2022 r.

Anna Hyla

adiunkt typu post-doc w projekcie SONATA BIS w Centrum Badań Korpusowych i Eksperymentalnych nad Językami Słowiańskimi „Slavicus” na Wydziale Filologicznym

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta typu post-doc w projekcie SONATA BIS w Centrum Badań Korpusowych i Eksperymentalnych nad Językami Słowiańskimi „Slavicus” na Wydziale Filologicznym Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 czerwca 2022 r.

Agnieszka Wikło

Adiunkt (post-doc) w Centrum Edukacji Prawniczej i Teorii Społecznej

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta (post-doc) w Centrum Edukacji Prawniczej i Teorii Społecznej na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 czerwca 2022.

Agnieszka Wikło

Adiunkt typu post-doc w Zakładzie Petrologii Eksperymentalnej Instytutu Nauk Geologicznych

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta typu post-doc w Zakładzie Petrologii Eksperymentalnej Instytutu Nauk Geologicznych na Wydziale Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 lipca 2022 r.

Anna Hyla

Post-doc w Centrum Edukacji Prawniczej i Teorii Społecznej w ramach projektu badawczego „Prawniczy autorytet epistemiczny w Polsce. Dynamika i rozwój w latach 1986-2020” finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko post-doc w Centrum Edukacji Prawniczej i Teorii Społecznej w ramach projektu badawczego finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki. Zgłoszenia będą przyjmowane do 3 czerwca 2022 r.

Agnieszka Wikło

Adiunkt (post-doc 2) w Inkubatorze Doskonałości Naukowej

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta (post-doc 2) w Inkubatorze Doskonałości Naukowej w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości Naukowej – Aktywność Słońca i gwiazd” na Wydziale Fizyki i Astronomii. Zgłoszenia będą przyjmowane do 16 czerwca 2022 r.

Agnieszka Wikło

Adiunkt (post-doc 1) w Inkubatorze Doskonałości Naukowej

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta (post-doc 1) w Inkubatorze Doskonałości Naukowej w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości Naukowej – Aktywność Słońca i gwiazd” na Wydziale Fizyki i Astronomii. Zgłoszenia będą przyjmowane do 16 czerwca 2022 r.

Emilia Reizer

Adiunkt w Zakładzie Cytobiochemii na Wydziale Biotechnologii

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w Zakładzie Cytobiochemii na Wydziale Biotechnologii. Zgłoszenia będą przyjmowane do 27 maja 2022 r.