Strona używa plików cookies więcej

Pomagamy! / Wydarzenia

Razem damy radę!

Jest nas 28 tysięcy – studentów, naukowców i pracowników administracji. Jesteśmy największą wrocławska „firmą”. Raz po raz ktoś z nas potrzebuje pomocy. Raz po raz zgłaszacie się z dramatycznymi apelami – pomóżcie mojej dziewczynie, bratu, przyjaciółce, mamie. Opowiedzcie o nich, wyślijcie link do zbiórki i kilka słów na komunikacja@uwr.edu.pl. Napiszemy na stronie i na fb!

Jak przekazać skutecznie całej społeczności Uniwersytetu apel – to pytanie stawialiśmy sobie od dłuższego czasu. Jak nikogo nie pominąć, nie wartościować – ta zbiórka ważniejsza a ta mniej? Jak informować o potrzebujących, by jeszcze inne, mniej dramatyczne informacje znalazły się w naszych kanałach komunikacyjnych.

Dlatego utworzyliśmy specjalną sekcję „Pomagamy” na stronie głównej Uniwersytetu Wrocławskiego. Będzie tu zawsze. Tu będziemy zamieszczać wszystkie zbiórki, akcje pomocowe, które dotyczą członków naszej społeczności. Zaglądajcie tu, prosimy.
Czasem trzeba wpłacić pieniądze, ale czasem pomóc w inny sposób – pobyć z kimś, spełnić czyjeś niematerialne marzenie. Wiadomo, że największa radość jest nie z prezentu, który dostaliśmy… ale który podarowaliśmy.

Dodane przez: Agata Sałamaj

12 lis 2020

ostatnia modyfikacja: 18 lis 2020